anasayfa / kurumsal
kurumsal.
TUCINO SHOES
Türkiye’den dünyaya açılan bir moda markası olan TUCİNO, 2001 yılında İstanbul’da Yusuf TÜVEREKLİ tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren şıklığı ve kaliteyi bir arada sunmayı gaye edinmiş bir moda markası olarak TUCİNO, modada öncü olma anlayışı ile yola çıkan ve dünya genelinde 120 ülkede tescilli bir marka olma özelliğine sahiptir.

ABD, BAE, Rusya, Ukrayna, Yunanistan, Lübnan, Moğolistan, Türkmenistan, Kazakistan, Polonya, Azerbaycan ve Fransa’nın da bulunduğu yaklaşık 35 ülkede faaliyet gösteren TUCİNO, Moskova, New York, Paris, Sn. Petersburg, Atina, Beyrut, Dubai, Kiev, Bakü, Cidde, Odessa, Çernevsi, Dağıstan, Çeçenistan, Mahaçkala, Batum, Pavlodor ve Taşkent’de flagship mağazaları bulunmaktadır.

TUCİNO kurulduğu günden itibaren yakaladığı itibar ve ticari başarısı ile kısa bir sürede dünya genelinde bilinen bir marka haline gelmiştir. Ayakkabı ve çanta sektörüne yenilikçi bir anlayış getirerek moda dünyasında güncel ve özgün çizgisiyle stil sahibi herkesin ruhunu okşayan bir moda dili oluşturmuş ve istikrarlı bir büyüme ile global bir marka olmayı hedeflemiştir.
Bizi Takip Edin
+90 212 517 17 62-63 | tucino@tucino.com Koska Cad. Galeria Toro İş Merkezi No:18/27 LALELİ / İSTANBUL